sayfa yükleniyor
LANGUAGE  
       USD : 5,337      EURO : 6,105   

İletişim Formu

Gönder

Lütfen zorunlu olarak belirtilen alanları boş bırakmayınız. *

İletişim Bilgileri

Kendal Elektrik Ayd. Elek. İnş. San. Dış.Tic. A.Ş.

Mağaza :Kuledibi, Büyükhendek Cad. No:28 Beyoğlu
ISTANBUL / TURKEY
Tel : + 90 212 251 77 90-91  
Faks : + 90 212 243 18 96

E-posta :  info@kendalelektrik.com.tr

Fabrika : Selimpaşa Organize San Bölgesi 5008 sok No 6 Selimpaşa / Silivri / İSTANBUL
Tel : +90 212 482 75 91   

Satış Pazarlama Müdürü

Serkan Demirtaş
Tel : +90 0533 419 93 50   
E-posta :  serkan@kendalelektrik.com.tr

Karaköy Sorumlusu

Yunus Nehir
Tel : +90 505 020 38 56   
E-posta :  yunus@kendalelektrik.com.tr

Muhasebe Sorumlusu

Onur Aykut
Tel : +90 534 324 67 14   
E-posta :  muhasebe@kendalelektrik.com.tr

Depo Lojistik Amiri

Yasin Dursun
Tel : +90 553 606 63 66   
E-posta :  yasin@kendalelektrik.com.tr

 

Marmara ve Karadeniz Bölge Sorumlusu

Erkan Gülten
Tel : +90 544 440 9043   
E-posta :  erkan@kendalelektrik.com.tr

Ankara ve Doğu Anadolu Bölge Sorumlusu

Tuncay Aksoy
Tel : +90 533 379 8805   
E-posta :  tuncay@kendalelektrik.com.tr

Ege Bölge ve Konya il Sorumlusu

Önder Çiçek
Tel : +90 555 965 7824   
E-posta :  onder@kendalelektrik.com.tr

Batı Akdeniz ve Ege Bölge Sorumlusu

Uğur Çetinkaya
Tel : +90 555 965 7825   
E-posta :  ugur@kendalelektrik.com.tr

Doğu Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölge Sorumlusu

Yusuf Kurt
Tel : +90 537 384 8147   
E-posta :  yusuf@kendalelektrik.com.tr